| ZCXCV a întrebat:

Ajutati-ma cu un costum de Halloween.Am o peruca roz cu parul facut tepi, ce as pute asorta la ea?
Accept si alte idei.
Cel mai bun raspuns primeste F U N D A... happy

Răspuns Câştigător
| 0Ada0 a răspuns:

Am revenit:
1.incerca si cu o fusta colorata(de preferat bufanta) un tricou vechi( trebuie sa il tai i anumite parti ca si cum ar fi putrezit) si cu putin machiaj sa dai impresia de zombii si gata.

5 răspunsuri:
| Madalina285 a răspuns:

Nu crezi ca e prea devreme pentru Halloween?

| teotaur a răspuns:

O haina mare si negra gen pelerina, buze negresi contur cu negru la ochi o cravate rosie...

| bianca12maria a răspuns:

Pai e bine ca te pregatesti din timp dar daca esti in Romania nu se sarbatoreste.

| ZCXCV explică (pentru bianca12maria):

Pai,de fapt se sarbatoreste...

| 0Ada0 a răspuns:

Pai ar merge cu un halat alb, niste ochelari rotunzi si putin machiaj si gata avem un doctor nebun! Helppppppppplaughinglaughing!

mai revin cu idei(daca mai stiu)