| anonim_4396 a întrebat:

Azi am avut o petrecere de Halloween.Am intrebat o colega daca danseaza. Mi-a spus nu. Oare a facut-o pentru ca sunt un fraier sau pentru ca nu sunt de nasul ei?(Cel mai interesant si inteligent raspuns primeste Funda!)

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Nici una nici alta poate ca nu vroia sa danseze atat tot sau poate ac vroia sa danseze cu altcineva dar nici de cum ca esti fraier sau chestii de genu asta

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu nu te cunosc ca sa stiu daca esti fraier sau nu laughing! dar nu cred ca motivul a fost ala ca ai fi fraier.hee hee

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Eu una, nu dansez cu tipi care nu imi plac, dar cine stie ce motive or avea alte fete? Poate nu stia sa danseze, na!

Răspuns utilizator avertizat
| Catte a răspuns:

Eu una ff rar accpt sa dansezz cu un baiat.motive? pai.
1.sunt timida.
2.sunt prea multi care se holbeaza la noi.
3.nu prea stiu sa dansez din alea de club.laughing.
4. poate il calc. poate isi bate joc de mine. poate vrea sa ma faca de ras.
nu stiu. poate ar maifi motive big grin. Poate asa este si ea.happy

| Brunetzelu19 a răspuns:

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxx