| dilan94 a întrebat:

Ajutati-ma nu stiu cum sa ma imbrac la balul bobocilor care este maine dar mi-am luat cv botine negre, va rog help me

Răspuns Câştigător
| Oandy11 a răspuns:

Pai am multe idei depre o imbracaminte,insa nu stiu cum e stilu tau. Faptul ca ai spus ca ai niste botine negre,nu ajutastraight faceMa rog am sa dau cateva exemple poate te ajut cu cevabig grinUna ar fi o pereche de blugi tip pana,o bluza sau un tricou care sa fie mai elegant,sau colorat auu chiar din lana, tricotat, cum iti place cu botinele si un sacou sau palton.Alta ar fi sa-ti iei colanti sau blugi si o rochita sau o bluza tip rochita si sa-ti iei ceva peste un palton sau poti sa te imbraci mai sport chiar daca ai botinele,acum depinde cat is si ele de elegante. Poti as iti iei o pereche de blugi un tricou si o geaca de blug cateva accesorii, un ceas, un lant mai lung.Vezi si tu ce ai acasa si improvizeaza.Si depinde de stilu tau.