| ByBy45 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Maine am o intalnire si am niste cosuri foarte urate si vreau sa scap de ele. Ceva trucuri de casa cu care pot sa scap de cosuri? Chiar daca nu in totalitate dar macar un picut.
Dau Fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O buna prietena de-a mea a patit la fel...
Nu stia cum sa scape de ele in cateva orewinking

Uite o masca care foarte ok si ajuta!
Nu iti fie scarba caci te va ajuta.winking

ai nevoie de:
1 ou
2 linguri de tarata (o gasesti la plafar)
Le amesteci bine o aplici pe fata si stai asa 15 minutewinking

Vei scapa de el cat de cathappy

Daca nu seama de lamaiehappy
Taie o lamaie feliute si pune feliutele pe fata, stai asa 20 min si trec!
La fel si castravetele...

Din toate alege una si vei vedeahappy

Numai bine:*
Succes la intalnirehee hee

| ByBy45 explică (pentru anonim_4396):

Wai mersii frumos sper ca o sa treaca happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ByBy45):

Trece scumpo!:*

3 răspunsuri:
| AnonimusGirl a răspuns:

Eu iti sugerez sa pui putina pasta de dinti pe cos si sa stai cu ea vreo 5 min... o sa simti ca te arde dar e ok. O sa iti usuce cosul cat de cat. Sper sa incerci si ce ti-am zis eu. big grin