| Antonia154 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.am foarte multe cosuri pe frunte, si vreau sa scap de ele...va rog ceva măşti naturale ca nu mai vreau medicamente. urgent. dau funda si vot, sau macar cevas sa scap de cosuri(măşti), astept.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Shadow_4261 a răspuns:

E pubertatea e si normal! Ori iti incepi viata sexuala ori faci in felu urmator nu te lua dupa alti cu tratamente masti si alan dala. Spalate dimineata la pranz si seara pe fata de 2 3 ori ogroaza de microbii unsoare prafff etc se depune daca in 2 saptamani nu merge eu imi dau palme Re!