| denysa_1033 a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma cum sa fac sa scap de niste puncte negre nu sunt cosuri dar sunt niste puncte negri urate va rog ajutati-ma sa scap de ele fundita. raspundeti repede va rog

2 răspunsuri:
| Gazulina a răspuns:

Ai putea sa incerci ceva natural.dai cu usturoi pe fata timp de o saptamana.si o sa vezi rezultatul...tongue Sau daca asta ti se pare aiurea incearca crema Clean & Clear`.tongue Eu le-am incercat pe amn2 tongue Si a functionat` tongue!

| gabirina a răspuns:

Sunt puncte negre ce apra din pricina poluarii.pff. Conteaza sa folosesti un scrub,gomajul ajuta, dar si sa le presezi apoi pe cele ramase. Daca e sa vorbim d/e un scrub facut acasa, poti incerca sare marunta (in nici un caz granule mari) si faina de porumb ori soda de mincare.Succese,si trebuie sa ai grija de ten zilnic happy