| Raicu_Gabriela_1992 a întrebat:

Am un proiect de facut iar la fiecare pagina incepand cu argumentul trebuie sa pun la antet numele meu, dar argumentul incepe cu pagina 4 si cand vreau sa pun doar de acolo se pune automat si la 2 si 3 am setatat ca prima pagina sa fie diferita, iar la prima nu mai imi baga, dar cum fac sa nu imi puna si la pagina 2 si 3, am office word 2007, rog ajutor,

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

E putin mai complicat. Uite pentru 2010, dar sunt la fel, difera putin meniu:
https://support.office.com/......1be1dba7ff
introduci "section break" intre pagini.