| kimora_8189 a întrebat:

Am 1.60 am avut 54 kg am slabit am vrut sa un abdomen plat... il am, dar de cand am slabit nu prea mai am sani. m am reapucat de mancat dulciuri si sanii au revenit, insa a revenit si burta. vreo idee cum sa am abdomen plat si sani de marimea pe care mi o doresc?

4 răspunsuri:
| alinutza83 a răspuns:

Abdomene. In prima seara 10, dupa in fiecare seara dublezi numarul pana ajungi la 100 - 200, depinde de rezistenta ta si pregatirea fizica.
iti faci un program zilnic si intr-o luna - doua ai sa ai un abdomen de invidiat, desi continui sa mananci dulciurele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar merge treaba? Chiar revin sanii daca am slabit si odata cu slabitul mi s-au micsorat si sanii? Ma gandesc serios la treaba cu abdomene in fiecare seara pentru un abdomen plat, dar cum fac cu sanii!?
Am ajuns la greutatea la care vroiam. Numai ca sanii mi s-au micsorat mult si-i vreau inapoi. Abdomenul inca nu e plat, dar de acum ma pun sa-l muncesc cu abdomene (10+10+...etc).
Cu sanii cum fac? Incep sa mananc dulciuri sa revina la normal? Mi-e sa nu ma ingras iarasi nail biting

| klimassan a răspuns:

Slabeste si puneti silicoane

| pisy666 a răspuns:

Vezi ca exista la plafar un fel de lotiune care mareste sanii... e super.