| Andra_6047 a întrebat:

Am 1.64 m inaltime si 54 kg. E ok? Sau ar trebui sa mai slabesc?

7 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

E foarte bine, greutatea se calculeaza astfel se scade din inaltime 10 si se afla greutatea ideala: tu ai 1, 64 -10= 54happy

| AlexandraCroft a răspuns:

Draga mea depinde de fizionomie fiecarei fete pentru a`ti da un sfat ar trebui sa vad o poza cu tine ca sa ma pronuntz corect.Din ce imi spui tu cred ca nu ar trebui sa mai slabesti esti foarte bine asa.

| Cameliaa12 a răspuns:

Hey, calculeaza cu asta http://www.frumusele.ro/Calculator-Indice-Masa-Corporala, vezi ce IMC zice ca ai pentru inaltimea ta si daca ai nevoie sa slabesti sau sa te ingrasi :)

| B3belusha a răspuns:

Conform registrelor da, e perfect in regula. Bravo! Accepta-te asa cum esti si puneti in valoare calitatile big grin
Succes!

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Suiete pe lustra, daca cade cu tine slabeste mamaaaa!batting eyelashes

| eu_7950 a răspuns:

Durdulie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă tu te simţi bine în pielea ta...Tu ar trebui să şti dacă vrei să slăbeşti sau nu.
Uite de exemplu eu am 1, 68 şi 52 de kg.Eu nu mă simt nici grasă nici slabă laughing.
Ei dacă tu simţi că te'ai îngrăşat, treci la treabă şi dă puţintel jos.
Totul depinde de tine :*!
Baftă love struck!