| BogdanDavidZ a întrebat:

Am 1,78 si 62 kg, nu sunt prea slab?

Răspuns Câştigător
| FrateleTedur a răspuns:

Satrabontul meu, eu am exact aceaieasi inaltime si greutate ca tine. Nu esti slab. Esti skinny. Ca Killawinking Du-te la sala boi, tragi de fiare si tu vara asta si ai sa vezi ca pui putini muschi, abdomenu e oricum plat, sa vezi cum o sa arati in maieu. O sa le pice gura pe strada dupa tine.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai facut prea mult sex cu aia urata si ai slabit asa rau a? esti ok

| BogdanDavidZ explică (pentru RAY):

laughing) nee am gasit alta

| RAY a răspuns (pentru BogdanDavidZ):

Super, crezi ca aia o sa te ingrase?

| Satango a răspuns:

Te consideri prea slab?

| DaCumSaNu a răspuns:

Uitandu-ma la poza nu pari a fi prea slab, poate mai pui masa musculara ca sa fii impacat.

| FrateleTedur a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Lol ala e din poza e Bogdan Cioara, zis si Keed, de la SATRA B.E.N.Z

| DaCumSaNu a răspuns (pentru FrateleTedur):

rolling on the floor serios? Nu stiam, n-ascult asa ceva, o prostie.

| JackTD a răspuns:

Nu esti slab, eu am 16, aceiasi inaltime si 54 de kg, uite eu sunt slab, insa tu esti normal.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Ar fi destul de ok dar ai putea sa mai pui si poate sa te ocupi si de masa musculara.

| VadimTudor101 a răspuns:

Si africanii sunt mai grasi ca tine