| Mârr a întrebat:

Am 14 ani jumatate. Vreau sa ma pensez insa mama nu ma lasa deloc. Cum o conving? :@

8 răspunsuri:
| KingJulien a răspuns:

Buna si eu am tot 14 ani si am aceeasi problema, adica am avut-o, si cum a convinso; i-am zis ca nu ma voi pensa prea,, tare,, in sensul ca nu voi alege ceva matur ci sa le mai subtiez + ca i-am zis asta cand era bine dispusa si acum ma duc cu sora mea mai mare la salon \dancingsucces

| DimLight a răspuns:

Nu o convingi - pur si simplu iei o penseta si te pensezi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune mana pe penseta si penseaza te. ce o sa iti faca? iti pune parul la loc dupa aia?

| selysol a răspuns:

Fa cum am facut eulaughinglaughing nici pe mine nu m-a lasat sa ma pensez dar am mers la salon cu varamea fara ca ea sa stie si m-am pensat am noroc ca am breton si nu prea s-a observat acum mi-a mai crescut bretonul si il prind sus nici azi nu stie ca eu ma pensezlaughing

| Elly7890 a răspuns:

Si ce daca nu te lasa! daca ai bani du-te si penseaza-te ca doar nu te bate sau te da afara daca faci asta ca nu e nimic rau!

| andreea13134 a răspuns:

Eu cand am avut problema asta m-am pensat singuar si nu a iesit prea binehee heesi mama neavand ce sa faca cand m-a vazut asa m-a dus la salon a zis "daca tot te pensezi macar sa ai o forma calumea", eventual ii poti spune ca nu iti plac cum arata, ar arata mai frumos daca tiar face o anumita forma etchappy. Succes!:*