| AndreeaRullz a întrebat:

Vreau sa ma pensez! Mama nu ma lasa!sadCe e de facut?crying

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asteapta pana faci 18 ani si vei decide singura.

| Black_Cherry a răspuns:

Penseazate fara sa te vada laughing eu asa fac desi ma lasa tongue

| Hmmmm a răspuns:

Pai ai 2 variante:
1.)nu te pensezi si o asclti.
2.)incerci sa o convingi

| L a răspuns:

Incearca sa o convingi, sa-i spui ca nu este un lucru rau. nu inteleg de ce nu te lasa.`Daca nu du-te la un salon, penseaza-te si gata, nu fa asta singura prima data ca o sa-ti strici forma lor, iar dupa ce te va vedea pensata, oricum nu mai are ce sa faca.hee hee

| LCD a răspuns:

Du-te la un salon intr-o zi, dupa scoala si vino acasa gata pensata.
poate nici nu observa.si daca chiar observa, ce iti mai face.
te-ai pensat si gata

Răspuns utilizator avertizat
| Allegria a răspuns:

Preferi sa ajungi sa joci in x men?
laughing
penseaza-te!
doar nu o sa te bata. ce naiba

| xitty a răspuns:

Intreab-o de ce nu te lasa?
fiindca e prea devreme?
spune-i ca este o responsabilitate pe care ti-o asumi tu
spune-i ca nu ai ce sa patesti si rezultatul va fi in favoarea aspectului tau
sunt sigura ca seva gandi la aceste lucruri

| DeNyyy a răspuns:

Daca nu te lasa...nu te pensa.deoarece daca incepi sa te pensezi sprancenele tale isi vor strica forma si dupa aia va trebui sa te pensezi tot timpul poate de asta nu te lasa mama ta nu stiu acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penseaz-o intai pe ea! glumesc, daca si pentru asta trebuie sa ceri voie, e de rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lasa pentru ca nu vrea sa te pensezi aiurea si sa ai o spranceana mai mica si una mai mare...sau alte din astea. Cel mai bine este sa o asculti, ca stie ce zice, poate chiar sa o rogi sa te penseze eawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pensat sprancene la domiciliu! pentru mai multe detalii, contact pensatsprancene@yahoo.com

| KidDo_4008 a răspuns:

Explica-i mamei tale ca la varsta ta e ceva firesc sa te pensezi happy
vorbeste cu ea deschis, spune-i ca vrei sa arati si tu bine, ca vrei sa ai grija de aspectul tau si ca nu e nimic grav in a te pensa.
Succes :*