| PanaDeIdei a întrebat:

Daca eu m-am pensat, doar acolo intre sprancene, cand parul creste inapoi...va creste mai subtire? Adica daca ma fac regulat o sa creasca mai subtire? sad

Răspuns Câştigător
| Kerli a răspuns:

Daca smulgi firele cu tot cu radacina vor creste mai putine si mai subtiri

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Creste la fel

| Owakey a răspuns:

Bună!

De unde ţi-a venit ideea asta? Tot aşa va creşte.

Baftă!

| IrinaAniri a răspuns:

Nu, mai gros si mai des, eu asa stiu

| AliceThai a răspuns:

Da, dar vei observa asta dupa multi ani, cred ca aproape de 10 happy
Ideea e ca incet incet, pensandu-te, distrugi radacina parului si in final nu va mai creste deloc ori va creste tot mai putin si mai subtire.

| Kerli a răspuns (pentru AliceThai):

Daca se penseaza regulat, in cateva luni ii va creste mai subtire