| Denisa a întrebat:

Am 167 de cm si 54 de kg. Mie nu mi se pare ca sunt grasa dar am solduri si burtica. Am incercat sa tin o dieta dar nu reusesc. Ce as putea sa fac sa scap de burtica si solduri?

Răspuns Câştigător
| Adelina_2192 a răspuns:

Mda, ce pot spune, te dezavantajeaza constructia corpului tau, pentru ca in mod normal la 13 kg sub inaltime nu ar trebui sa ai probleme de silueta! singurul lucru care ti-l recomand este circa 30 min de abdomene si exercitii pentru solduri, si mananca normal, fara dulciuri prajeli in exces si neaparat ultima gustare sa fie cu 4 ore inainte sa te bagi la somn, pentru ca digestia sa poata avea timp necesar!

5 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Fa sporturi care iti plac, aventual, plimbari pe role, alergari. big grin Pup.

| madagascar a răspuns:

Esti bine la greutate, fa sport pentru a scapa de burtica, evita bauturile acidulate si redu consumul de paine alba

| Mozambic19 a răspuns:

Un pic mai mult fitness si se rezolvatongue

| PaulB a răspuns:

Eu sunt baiat am 169 cm si 54 kg.si nu mi se pare ca sunt gras deloc. dimpotriva mie mi se pare ca tr sa ma mai ingras :p asa stai linistita nu esti grasa oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi tineri de azi sunteti f comozi fa sport alearga alearga si iar alearga daca nu vrei sa devi patrata alearga si fi atenta la ce bagi in gura