| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Am 14 ani si 1, 69m (inaltimea) si am 62 de kgcryingcryingcrying mi se pare ca sunt grasa in solduri si burtica...Am avut 66 de kg dar am tinut dieta si am slabit, dieta nu mai tine, si nu mai stiu ce sa fac sa slabesc ma puteti ajuta? Va rooooog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încet încet vine primăvara şi poţi să mergi la o alergare uşoară prin parc.Pe lângă puţin sport, ai putea să consumi mai multe fructe şi legume în schimbul prăjelilor şi grăsimilor.
Cu puţină răbdare se va rezolva, ai să vezi.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Daca e sa te iei dupa inaltime nu ai fi grasa dar daca vrei sa slabesti incepe o dieta bazata mai mult pe fructe si carne fiarta de pui, stiu ca e greu dar daca ai ambitie poti sa reusesti