| Andreiandrei2323 a întrebat:

Am achiziționat un tricou Armani exchange, dar are etichetele de la emporio Armani. Poate fi un fake?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca un prim test: prețul (cât te-a costat?)

| Andreiandrei2323 explică (pentru sierra1):

50 de euro ceva de genul, dar nu asta conteaza intrebasem de eticheta laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Andreiandrei2323):

La banii ăștia PARE original. Acum mai depinde și de locul de unde l-ai luat

| relian a răspuns:

Daca si astrea is tricouri eu is popa laughing am vazut si eu ce lucruri au astia de la armani exchange,numa balarii, mai bine iau de la supermarket.
Deci nu-ti face griji daca este original, fa-ti griji pentru banii ce i-ai dat, nu merita, calitatea este jalnica.
Poate ca or avea si ceva lucruri de calitate dar majoritatea is slab calitativ.
Daca este fake, stai linistit ca poate e mai de calitate asta fake decat ala original laughing