| Andreiandrei2323 a întrebat:

Buna. Am achiziționat recent un tricou de la Armani exchange, dar are etichetele originale de la emporio Armani, inclusiv codul qr de la eticheta care ma duce pe site-ul lor original. Ar putea și un fake sau așa au ei etichetele? Nu trebuia sa fie eticheta de la Armani exchange?

3 răspunsuri:
| ZappyTv69 a răspuns:

Fake-urile n-au cum să aibă așa ceva. Daca are qr-ul de la site-ul lor, este real. Totuși, NU există posibilitatea să fii pus cineva acele etichete acolo. Este ilegal să facă asta

| Andreiandrei2323 explică (pentru ZappyTv69):

Nu are codul qr, in loc de cod qr are o eticheta de la ei. Pot sa ți las niște poze pe Instagram dacă te pricepi sa ma ajuți

| ZappyTv69 a răspuns:

Da, zappy.ilysm