| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, am primit un tricou armani jeans si si nu-mi dau seama daca e original, are două etichete, una in partea din stanga, foarte jos, iar una in zona cefei, pe cea de jos scrie emporio armani cu sigla, materialul este foarte calitativ si comod.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce conteaza daca este sau nu original? L ai primit, vrei sa il vinzi sau de ce esti asa curios? Daca tie i ti place si este marimea ta, poarta l nu conteaza daca este sau nu original, dati seama ca cine ti a cumparat tricoul a ales ceva de calitate, dar s-a uitat si la pret, in general hainele originale costă multi bani, si nu toti i si permit sa cumpere haine de firmă, poate acest tricou sa fie o replică a originalului, o copie, bucura te de cadou si gata, daca nu i ti place, da l si tu mai departe cadou.

Mersi de sfat nu vreau sa-l vand, doar eram curios.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru java12345678901211144133ytrytu78909876545):

Mersi si eu pentru funda, esti fată? Sau baiat? Si ce varsta ai? Multa sanatate.

Băiat, am 14 ani, mersi!

6 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Toate tricourile, bluzele, au cele doua etichete. Cu numele firmei si cu marimea si instructiuni de spalare.