| Biiskrem a întrebat:

Am auzit că apa oxigenată ar fi bună pentru decolorarea părului de pe mâini sau alte părți ale corpului. Cum se folosește, mai exact?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Eu am folosit pentru decolorare apa oxigenata de la farmacie.La inceput nu se vedea nici o diferenta, dar dupa vreo 8-10 frecari a inceput sa se deschida pana s-a facut foarte blond, insesizabil.

| Biiskrem explică (pentru 愛日本):

Am frecat mult și bine și nu e niciun rezultat

| MaleficaFaraNume a răspuns:

Pe un disc de vata, pui un pic de apa oxigenata, apoi incepi sa freci in zonele unde vrei sa-ti decolorezi firele de par si voila, efectul se vede.
si nu uita freaca bine laughing

| Biiskrem explică (pentru MaleficaFaraNume):

Am frecat până m-am iritat laughing
De decolorat nici vorbă.

| anonim1239am a răspuns:

Pui intr-o galeata apa oxigenata si apoi iti dai pe unde vrei
eu mi-am decolorat varfurile si au iesit misto