| Rumi a întrebat:

Am auzit ca daca mananci citrice poti scapa de cosuri. E adevarat? Si daca da, care ar fi cele mai recomandate?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este adevarat

| MihaCool99 a răspuns:

Din cate stiu eu lamaia...happy

| suffarstar a răspuns:

Lamaile sunt cele mai sanatoase fructe, cu efecte curative si previn cancerul si da, e si "anti cosuri"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu este adevărat, sunt doar mituri şi atât.
Doar lămâia, da asta este bună la acnee!
Te pup!

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, Rumi!
Da, e adevărat!
Limonada neindulcita, portocalele acre, grapefruit-ul, pomelo-ul. Lămâia este ideala pentru aplicare externa!
O zi buna sa ai! happy

| AmanoYuno a răspuns:

Eu nu cred ca sunt bune pentru cosuri deoarece pana la urma contin mult acid citric

| ピンク a răspuns (pentru AmanoYuno):

Imi place avatarul cu Yunowinking

| AmanoYuno a răspuns (pentru ピンク):

Oo in sfarsit.parca nimeni nu a vazut mirai nikki :*

| AndaDaniela a răspuns:

Lamaile...Dar nu in exces caci fac rau(la inima)! Orice ai face sa NU te scarpini k vor ramane semne urate...