| princess_1786 a întrebat:

Am auzit ca poti miscora blugii daca ii ti in apa rece mai multe ore! Este adevarat?

5 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Incearca si ne spui si nouasmug

| deyutzyk97 a răspuns:

Da dar trebuie sa-i pui in masina de spalat si sa nu respecti la cate rade trebuie spalat...

| ILied a răspuns:

Doar hainele de bunbac se micsoreaza daca stau la apa. Si blugii pot fi micsorati deoarece poate n-au fost spalati ceva timp asa ca au si ei bunmac. Deci da, este adevarat.

| Shagun a răspuns:

Nu sunt profesionist dar raspunsul meu e "NU". E imposibil din punct de vedere fizic. Nu exista fenomen ce ar putea explica asta.
Daca stau bina sa ma gandesc, se poate laughing. Ii bagi in apa rece si ii ti la 0 grade. Vor ingheta... deci se micsoreaza rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat