| Anoniusmusds a întrebat:

Am avut un par destul de lung si am mers la coafor sa ma tund pentru ca incepea sa mi se piarda forma. Am spus clar ca nu vreau sa imi ia ft mult din lungime. Vroiam mai mult din varfuri. Insa cand m-a terminat, am ramas socata. Am parul foaaaarte scurt. Ce as putea face? Nu pot iesi din casa. Imi spate imi sta bombat si in fata parca sunt un copil de clasa 1. Am nevoie mare de ajutor sad Funda!

Răspuns Câştigător
| volumexd a răspuns:

Mananca multe fructe si bea apa ca sa iti creasca mai repede. Si nu te panica, dupa ce te tunzi parul creste de 2 ori mai repede in primele 1/2 saptamani.winking

1 răspuns:
| Catalina1243 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie exact la fel, dar a crescut repede inapoi. Daca vrei, poti sa incerci niste ulei de ricin sau alt fel de ulei de par. Oricum, acum fiind mai frigut afara poti purta un fes subtire sau o bentita. Gen:

https://ro.pinterest.com/pin/46584177367756782/