| SunShine_6784 a întrebat:

Am si eu o intrebare thinking De cateva zile mi-am propus sa merg la coafor dar nu stiu in ce fel sa ma tund. Adica voi cum aveti parul lung, scurt, ondulat, cret? Va place cum va sta? Eu il l`am mai lung si la varfuri ondulat big grin... Poate daca aud parerile voastre, fetelor, ma decid si eu daca o sa ma duc sau nu la coafor! fundita :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Evelyne14 a răspuns:

Buna happySi pe mine m-a batut gandul sa ma tund, dar m-au convins cateva prietene sa il las asa, pentru ca e mai frumos.Si eu il am tot putin mai lung si ondulat la varfuri.E adevarat ca uneori e foarte enervant (cred ca stii asta dejabig grin), dar iti recomand sa nu te tunzi, pentru ca parul lung si mai ondulat e foarte frumos.Eu una mi-am propus sa-l las sa creasca. Sper ca te-am ajutat.happy

3 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Pai eu nu vreau sa ma tund happy insa am parul in V si e chiar fff lung si e tuns si in scari si am breton big grinbig grin insa nu breton de ala intr-o parte il am drept pe toata fruntea big grin si imi place la nebunie cum imi sta love strucklove strucklove struck deci daca vrei sa nu te tunzi sa ai parul scurt fileazal si fa`l in V e super happyhappy Bafta happy

| EmaS a răspuns:

Mie imi place mult parul lung la fete, este o podoaba.Du-te la coafor si cere sa iti dea o forma frumoasa care sa te aranjeze dupa trasaturile fetei tale.Astept sa iti pui poza sa te vad.Te pup.

| Iuli_9028 a răspuns:

Ceao:*. am parul destul de lung, drept. sincer mie imi place parul meu. si am facut de 2 ori prostia de a ma tunde dar nu cred ca o sa ma mai tund scurt vreodata. cand m-am tuns asa de rau mi-a parut dupa el sad. dar acum creste la loc si nu cred ca ma voi tunde scurt niciodata
acum ce faci tu cu parul tau tu decizi... eu ti-am spus doar cum e al meu si ce am facut eu :* happy