| Sim95 a întrebat:

Am bal diseara si m-am gandit sa ma imbrac cam asa : pantaloni negri cu talia inalta scurti mulati, un maieu crem, o bluzita in nasturei crem si niste pantofi crem, iar la accesorii un lant din argint cu o inimioara neagra si niste cercelusi finuti negri. Ce spuneti merge?:-s

4 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Super dar ar fi frumos si o rochita

| simf a răspuns:

E uzic c-ar trebuie sa fii mai decenta, ia in calcul si varianta rochie de exemplu. pantalonii scurti, maieurile sunt haine de zi, pentru plaja, in oras, in niciun caz de seara iar la balul bobocilor ar trebui sa fii o lady, nu o pitzi plecata la agatat.

| Sim95 explică:

Multumesc laughing!

| fosnet a răspuns:

Superba,ca intotdeauna! happy