| Alysée a întrebat:

Am cautat peste tot blond cenusiu si nu am gasit asa ca m-am vopsit si sunt blond deschis, dar azi am vazut o vopsea gerocossen cenusiu desschis si as vrea sa o incerc dar sa nu am surprize imi poate spune cineva cum e. adica nu vreau sa-mi iasa nici gri dor asa un blond cu reflexe cenusii, nu ma trimiteti la salon. dau funda si voturi la toti.

5 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

Este foarte buna vopseaua aia, am folosit-o si a iesit super bine, dar fiindca esti deja vopsita blonda iti recomand samponul nuantaoru de la kallos gri, este super bun, face parul mai matasos si obtii acele nuante dorite de tine, si este si relativ ieftin undeva la 7-10 max.

| Alysée explică (pentru deea221):

Las folosi dar nu-l gasesc nicaieri prin magazine, oricum mersi.

| deea221 a răspuns (pentru Alysée):

Cred ca la real ai putea sa il gasesti ...sau la minimarketuri eu de la minimarket imi luam mereu.

| laurik_5214 a răspuns:

Pai nu iti va iesi gri pentru ca esti deja blondawinking