| AndreeaCoco a întrebat:

Am comandat niste creme pentru fata si picioare de la AVON, cei care ati incercat, sunt bune produsele Avon?

Răspuns Câştigător
| public999 a răspuns:

Buna,
eu am folosit creme de maini si de fata de la Avon, pot sa spun ca nu am avut probleme cu el si chiar au fost ok, nu zic cele mai bune, dar nici cele mai rele, pentru mine au fost bune. Dar desigur depinde de corpul/pielea fiecăruia si ce creme i se potrivesc mai bine. Merita sa le incerci desigur!
Stiu ca colega mea utiliza crema de picioare de la Avon si imi spunea ca este foarte multumita, deoarece iti face pielea catifelata ca de bebelus happy
Succes si sa le utilizezi sanatoasa!

3 răspunsuri:
| MiaMikkidutza a răspuns:

Eu am o mare dezamagire cu produsele Avon, mereu ma intepa fata de la creme indiferent cat de scumpe erau, imi irita fata pur si simplu nu sunt calitative,
Iti recomand creme de la Oriflame le folosesc de cativa ani si n am avut nicio reactie.
Sunt pentru fiecare varsta in parte si chiar le recomand
daca vrei mai multe detalii contacteaza-ma te rog. pupici

| AndreeaCoco explică (pentru MiaMikkidutza):

Buna, pupici, iti dau cerere.