| anonim_4396 a întrebat:

Am devenit reprezentant Metropolitan si am o mare nelamurire: trebuie sa platesc comanda in momentul in care ridic coletul de la posta?
Stiam ca la celelalte nu platesti atunci, ci iti dau un termen(sa zic maxim doua saptamani).
Raspundeti-mi si mie va rog.
Multumesc. (Georgiana)

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Nu poti ridica, coletul fara sa faci plata!

| anka a răspuns:

Platesti in momentul in care ridici coletul.

| irina_7302 a răspuns:

Buna eu sunt coordonatoare metropolitan si te pot informa...atunci cand te duci sa ridici coletul trebuie sa ai banuti stransi pentru ca trebuie sa platesti comanda pe loc si primesti o factura dupa ce platesti si coletul si trebuie sa te duci si cu buletinul pentru ca iti trebuies unele date dupe el:*

| Diana_1599 a răspuns:

Si eu sunt reprezentant la firma asta.Pai da platesti pe moment cand vine coletulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna si eu sunt reprezentant metropolitan iar comanda se plateste pe loc atunci cand ridici coletul.:*