| anonim_4396 a întrebat:

Am doua placi de intins parul(regminton) una profesionala si una normala, problema e ca de pe placile uneia s-a dus din invelisul acela galben.Intrebarea mea este dauneaza care poate safie problema, nu vreau raspunsuri de genul nu mai folosi placa ca nu e bine sau sa renunt la ea ca nu e buna, vreau raspunsuri in legatura cu intrebarea mea adica daca s-a dus din invelis poate dauna mai tare parului.

1 răspuns:
Anna
| Anna a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, culmea ca tot cu o placa Remington, dar am renuntat la ea pentru ca mi-a distrus parul.Nu-ti spun sa renunti la placa, pentru ca si eu am aceeasi dependenta, dar n-o mai folosi, ia-ti alta cu ceramica si protectie termica.