| WhoCares a întrebat:

Hey, ce placi de par imi recomandati? Adica am inteles ca cele de la Remington sunt bune, dar vreau cateva modele.Si daca stiti cum sa previn arderea parului dupa ce voi folosi placa ar fi super deoarece eu am folosit pana acum folosit o lotiune profesionala de intreptat parul.
Dau fundita

1 răspuns:
| Rawwrr a răspuns:

Luna trecuta mi-am cumparat o placa.Am ales dintre 5 modele.dar mi s-a spus ca Remington e cea mai buna.Si intr-adevar e mai buna decat alte placi ep care le-am avut inainte.Pentru prevenirea arderii parului cumpara-ti un spray.happySucces!