| anonim_4396 a întrebat:

Buna laughing, am nevoie de niste sfaturi: am parul lung si ondulat, des, fara breton, nu prea se aranjeaza, ceea ce foarte mult ma deranjeaza...Imi puteti spune cum pot sa mi`l aranjez, fiindca eu de dese ori imi prind nu mai o coada sus! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Mada2196 a răspuns:

Si la mine e la fel. Incearca niste cocuri din alea in varful capului:)). Intai te prinzi intr-o coada, apoi rasucesti parul in jurul cozii si il prinzi cu o agrafa. Stiu ca pare comic, dar acum se poarta si de obicei sta si foarte bine.Sau incearca aici : http://www.youtube.com/watch?v=JZEIZzxY3N8&feature=relmfu. Eu ii mai zic prietenei mele din cand in cand sa ma impletesca precum tipa din video pe la minutul 1, cchair prima coafura, doar ca eu sunt si putin ondulata si chiar e bestial. Succes :*

3 răspunsuri:
| miku0101 a răspuns:

Poti sa iti prinzi coc! happy sau doua codite sus! happy Bafta :*

| elenutza7275 a răspuns:

Pentru a se aranja parul ondulat trebuie ingrijit mai mult.Eu iti recomand produsele de la kallos pentru intretinere deoarece sunt foarte bune, iar parul tau va arata minunat. Foloseste balsamwinking

| katilyka a răspuns:

BunahappyLa mine parul tot este lung si ondulat,eu deseori mi-l dau intr-o parte apoi iau din fata doua suvite, care le string in urma cu o agrafa
Este simplu insa dragut, sper ca te-am ajutathappy