| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi : am parul lung si ondulat, des, fara breton, nu prea se aranjeaza, ceea ce foarte mult ma deranjeaza...Imi puteti spune cum pot sa mi`l aranjez, fiindca eu de dese ori imi prind nu mai o coada sus! Fundaa!

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Poti sa iti faci un coc sus, cu cateva suvite neglijente scoase pe afara, o codita impletita intr-o parte pentru ca se poarta foarte mult.

| Anna_8997 a răspuns:

Hei happy xD

Ai putea sa te indrepti cu placa, si sa iti prinzi bretonul sus cu o agrafioara mica... cred ca ti-ar sta foarte bine.

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da, am incercat, dar iti ia o gramada de timp. happy Vreau ceva simplu, si usor...))

| brianemil a răspuns:

Incearca cu un fixativ bun.

| Mihaellaa a răspuns:

Bună Mădălina. Ai incercat sa ti-l indrepti cu placa sau să folosesti spuma de păr sau fixativ? happy