| faaalyoana a întrebat:

Am fost bruneta vopsita mult timp.nu m-am mai vopsit de juma d an si intre timp mi-au crescut radacinile.si mi le-am vopsit intr-o nuanta cu 2 3 tonuri mai deschisa.castaniu.si acum iar mi-a mai crescut un pic intre timp s-a mai luat vopseaua precedenta de la radacina... ce nuanta ar prinde la radacinile mele.ca cul parului meu e saten deschis si nu-mi place neam. mi-ar place un ciocolatiu. dar n-am gasit nimic spectaculos in cataloagele de vopsea din comert? stie cineva

2 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Da poti ancerca vopseaua sayoos este foarte buna si rezista culoarea.Eu cu ea ma fac si nici nu imi arede parul+ca are si un ciocolatiu foarte frumos sau an combinatii cu alte culori.Scrie pe google:sayoos si ati va aparea catalogul si ce vrei tu

| Pikhapciu a răspuns:

Du-te la un specialist cate culori ai in cap? 3