| anonim_4396 a întrebat:

Sunt vopsita in nuanta sandy blonde de la syoss de aprox un an.Mi-au crescut foarte mult radacinile pentru ca nu m-am mai vopsit de cateva luni, totusi, au crescut destul de frumos.As vrea sa ajung la un blond mai rece, spre gri.Cum pot face asta acasa? Am auzit ca nu se poate deschide tot cu vopsea vopseaua pe care o am deja, si nu prea vreau nici sa ma decolorez. Speram sa imi dati o sugestie de vopsea blond spre gri ce aplicata peste nuanta pe care o am acum sa rezulte o culoare frumoasa.Radacinile nu ma deranjeaza in mod special daca sunt putin mai inchise, cat timp iese un fel de ombre. Ce ziceti?

1 răspuns:
| ann19 a răspuns:

Ai putea sa folosesti treptat nuante pana ajungi la nuanta dorita.Brusc nu o sa obtii nuanta dorita