| publicname a întrebat:

Am fost ceva minute la solar si acum am ajuns la nuanta dorita.Cate minute ar trebui sa fac de acum pe saptamana ca sa imi mentin culoarea pielii? Dau fundita (si fara recomandari sa ma las de solar, stiu ca nu e sanatos)

4 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Daca te-ai inegrit cat ai vrut, ar trebui sa faci macar 15 minute p saptamanawinking eu asa fac, dupa c ajung la nuanta dorita merg o data p saptamana 15 minutehee hee

| beka a răspuns:

Nu uita sa-ti hidratezi pielea zilnicccc, ks iti pastrezi mai mult bronzulhee hee!

| stillhartu a răspuns:

Si de ce naiba mai mergi daca stii ca nu e sanatos? Mai, deci chiar nu pot intelege oamenii de genul. Isi fac rau cu mana lor, desi stiu ca nu e bine. Si apoi, tot ei se plang ca au tot felul de probleme. Incredibil! E varaaaaaaaaaaaaaaa! si este soare din belsug. Jesus
!

| syme a răspuns:

Poate ar fi bine să stai la soare dacă tot este vară: nu costă și nu este la fel de nociv.