| pynnk a întrebat:

Daca ma duc 3 -5 minute la solar doar de 2 ori este bine? stiu ca nu este foarte sanatos dar 2 sedinte nu cred ca afecteaza.voi ce credeti?:d

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

2 sedinte a cate 3-5 minute nu e nimic, nu o sa se vada mare lucru.
Macar 3-4 sedinte, la inceput e bine sa stai putin, apoi maresti cu cate un minut de fiecare data cand mergi.
De exemplu, eu am 3 sedinte pana acum. In prima sedinta am stat 6 minute, a 2-a 7 si a 3-a 8 minute si abia acum se vede diferenta, mica, dar se vede. Saptamana viitoare merg 3 zile cate 10 minute si atat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e bine, mai ales daca ai pigmentul deschis.ai putea sa stai mai mult daca il ai inchis

| Madutzza98 a răspuns:

Nu cred ca strica 2 sedinte

| Alin_Muntean_1994 a răspuns:

Nu afecteaza deloc. eu cand merg la solarium fac cate 20 de minute pe zi