| Denis_1354 a întrebat:

Am fost la dermatolog azi si mi-a pus niste plasuturi pe mana.pe antebrat, destul de mare, si maine ii ziua la un coleg.
Si ca ii cald vreau sa imi iau o camasa lunga(alba), cu maneci rasucite si pant scurti(intre trei sfert si scurti, blug). Camasa bagata in pantaloni si o curea nearga.
Se potriveste?big grin

1 răspuns:
| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Nu este o idee prea buna...in primul rand, camasa nu merge cu pantaloni scurti de blug, si daca este mai lunga nu ar trebui sa fie bagata in pantaloni. Sper ca te-am ajutat.