| IrinaAniri a întrebat:

Am gasit pe okazi mood ring (inel de stare) cu 8 sau 10 lei + 6 lei taxa de transport. ce ziceti? sa il iau, sau produsele de pe okazi nu sunt bune, eu nu am comandat niciodata

4 răspunsuri:
| IrinaAniri explică:

Vrei sa zici ca sunt la mana a doua? chiar si inelele astea?

| Reek54 a răspuns:

Sper ca stii ca nu este adevarat ce se spune... adica ca isi schimba culoarea in functie de starea de spirit, el isi schimba culoarea in functie de temperatura degetului. Si in legatura cu site-ul okazii, stai linistita. este un site foarte detaliat... acele inele nu sunt la mana a doua, doar unele produse sunt la mana a doua + ca scrie acest lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| Phineas a răspuns:

Produsele d p okazii sunt ff bune...dar nu sunt noi.