| anonim_4396 a întrebat:

Am implinit 18 ani si anul viitor as vrea sa fac o schimbare, o operatie de marire a sanilor.
As vrea sa stiu cat costa si la ce ar trebui sa ma astept dupa operatie as vrea sfaturi d ela fete care si, au facut aceasta operatie nu de la persoane care au auzit la tv!
Vreau sa imi maresc sanii pentru ca nu ma simt bine in pielea mea, cum sa ma simt bine cand merg la plaja si toate fetele au ce baga in sutien iar eu nu?

1 răspuns:
| JustmeV a răspuns:

Hello! O matusa si-a pus, si a costat 40 de milioane.
Operatia i-a iesit exact cum si-a dorit.
Ai grija in alegerea medicilor.
Bafta!:*