| anonim_4396 a întrebat:

Hey ma numesc dumy ( sunt fata ), am aproape 12 ani, dar am sanii cam mici... in comparatie cu unele fete din clasa cu mine. credeti ca ar trebui sa ma ingrijorez si sa iau masuri pentru a-mi face bustul mai voluminos? Si da, e adv ca daca iti masezi sanii acestia se maresc in mod natural? Daca credeti ca ar trebui sa iau masuri, va rog sa scrieti niste moduri de marire a sanilor in mod natural. Dau funda! apropo, vreau un raspuns cat mai sincer si pe inteles.

Răspuns Câştigător
| rememberme24 a răspuns:

Sanii cresc pana la 18 ani...la varsta ta nici nu ar trebui sa iti faci probleme despre marimea acestora, fiindca esti mica si in urmatorii 6 ani corpul tau se va dezvolta.Nu iti recomand sa incerci nicio metoda de a iti grabi procesul natural de maturizare, caci acestea nu au efect.Mai bine ai rabdare si o sa vezi ca pe masura ce cresti corpul tau se va dezvolta si vei avea 'forme ' frumoase.

| DumyDumytryta a răspuns (pentru rememberme24):

Mersi. aveam nevoie de un sfat ca asta. happy

| rememberme24 a răspuns (pentru DumyDumytryta):

Cu placere.Ma bucur ca te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti faci griji deoarece fiecare are felul sau de dezvoltare si daca grabesti anumite procese poti da in alte probleme mai grave! Poti purta sutient cu asa numitul push up! Multe in folosesc, dar mai bine nu veni asa dintr-o data cu el la scoala deoarece cele din clasa ta o sa se prinda ca ai facut tu ceva si nu vrei sa-ti auzi dupa vorbe rautacioase!