| piroo a întrebat:

Am mai multe tricouri. care imi sunt mari acum.
Si largi si lungi.
Le pot face ceva? la croitor? se pot stramta. scurta?

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Se poate daca mai ia material o colega avea un tricou [prea stramt si a mai bagat material si acum ii perfect deci s epoatewinking

2 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Normal ca se pot scurta dar eu le-as lasa asa pentru ca is mai comode dar oricum daca vrei sa le scurtezi poti la croitorwinking fundita puppy dog eyes

| piroo explică (pentru DidiChanx3):

De scurtat ok, dar de stramtat? ca e larg.

| DidiChanx3 a răspuns (pentru piroo):

Se poate daca mai ia material o colega avea un tricou [prea stramt si a mai bagat material si acum ii perfect deci s epoatewinking