| Gabriela2011 a întrebat:

Am mers la medicul dermatolog sa-mi recomande ceva pentru cosuri. Am o acnee usoara. Mi-a recomandat Brevoxyl, ce parere aveti despre el cei care l-ati folosit? Il folosesc doar de doua zile mare minune n-am vazut, dar am auzit ca tratamentul dureaza 3 luni. Frunda!

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Dupa 2 zile cu nici un tratament nu vezi schimbari radicale, mai ales daca ajungi la dermatolog. Eu nu am folosit brevoxyl insa am auzit ca e bun, eu pentru cosuri folosesc ivatherm akne syt prima zi cosurile mari devin micute iar a 2'a zi dispar, iar cosurile normale in prima zi dispar, sincer mie mi se pare minunat dar eu nu am acnee insa pentru o acnee usoara cel mai bine e sa asculti ce spune dermatologul ca el are o facultate si stie mult mai bine decat noi ce recomanda pacientilor sai.