| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, dau funda. Sunt brunetă, asta este culoarea mea naturală, dar aş vrea să fac o mică schimbare, o combinație de cafea cu lapte. Credeți că m-ar prinde bine?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim din moment ce nu stim cum arati? Ce intrebari tembele frate laughing

| danbnz a răspuns:

Joaca-te in photoshop la culoarea parului si baga poze aici daca vrei sa ne dam cu parerea!

| ℓαυяα a răspuns:

Poți sa intrebi la salon happy

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai fi lăsat și o poză ar fi altceva, așa nu știu dacă ți-ar sta culoarea.

| QElenaBoghiu a răspuns:

De unde sa știm noi dacă ți ar sta bine?

Să înțeleg că ești creola la ten? (mai închisă la piele?)

Eu îți recomand să te vopsești o culoare mai deschisa să îți lumineze fata.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Ar trebui sa postezi o poza cu tine ca sa ne facem o idee
altfel, nu avem cum sa ghicim, unora le sta bine, altora, nu

sau, poti sa gasesti o aplicatie care face asta (iti schimba culoarea parului) si apoi sa iti faci o idee singura