| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc bruneta cu nuantator. Culoarea mea naturala e un saten inchis, iar la soare are niste reflexe de culoarea cuprului, am fata rotunda, ochii caprui inchis, adica nici nu se observa, mai degraba negri laughing. Credeti ca mi-ar sta bine bruneta?

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cred că da. Dar nu-ţi recomand să te faci cu nuanţator că îţi arde părul în ultimul hal, mult mai rău ca vopseaua. Şi nu se duce în 3 luni, ci la 3 spălări.
Dacă vrei să-ţi închizi culoarea părului, foloseşte henna sau infuzie de frunze de nuc. Sunt naturale şi culoarea care iese e genială.

| dudda a răspuns:

Cred ca da... dar si eu m-am facut cu nuantator si se duce cam in 3 luni si sa stii mai bine te-ai face permanent.
Fundabig grin?:S