| FetitzaCuOchiAlbastrii a întrebat:

Am nevoie de un sfat
Vreau sa-mi spuneti ce sa mananc sau cum sa fac sa nu pun kg imediat mentionez ca orice mananc se pune as vrea un sfat
FUNDA cel mai bun raspuns
vreau sa slabesc nu sa ma fac cat o vaca

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In cazul asta consuma alimente usor digerabile care nu se pun... uite niste exemple:
http://www.reteteculinare.ro/articole/alimente_usor_digerabile/
Si renunta la paine cat potisau daca nu, inlocuieste painea alba cu cea neagra.Si dulciurile sunt o mare sursa de calorii, renunta la ele...si bea multa apa ca sa fii mereu hidratata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

http://www.puremed.ro/cum-sa-te-ingrasi/
cEL MAI BUN ARTICOL

| cristina10cris a răspuns:

Poi poti mai intai sa incepi sa faci un pic de miscare sa mananci in fiecare zi macar o salata sa papi multe legume ca fructele am auzit ca ingrasa sa nu mai papi dupa ora 6 sa nu mai mananci paine alba este recomandata cea neagra sa nu mai papi prajit etc.Succes!