| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

~|Fundita`|~Deci vreau sa slabesc dar nu stiu ce diete sa incerc...Va rog spuneti-mi ce ar trebui sa mananc dimineata, la pranz si la cina.Si ce nu ar trebui sa mananc [Funda` pentru cel mai bun sfat]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Trebuie sa mananci multe salate mai ales acum ca e vara si trebuie sa renunti la dulciuri, sucuri si produsele care contin chimicale pentru ca nu fac bine.Si slabitul nu se poate fara putin sport.incearca sa alergi dimineata si seara cate putin si sa faci abdomene

Răspuns utilizator avertizat