| Ririru a întrebat:

Am niste cearcane oribile in ultima vreme, dorm 8+ ore pe seara, dar nu stiu de ce le am. Cum as putea scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Compresele reci sunt destul de bune... dar ai grija ca poti face sinuzita. Si eu am avut cearcane si am fost la medic si mi-a spus ca nu e din cauza nedormitului si din cauza rinichilor. apoi mi-a spus :"bea mai multa apa " iar eu am crezut ca e o prostie dar dupa o saptamana de "hidratare" nu mai am ceracane
Sper ca te-a ajutat kiss!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dimineața la trezire, aplici pe ele comprese reci, stimulează circulația.
Pa, pa.

| Kristina_3133 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa incerci cu castravete smugDimineata pune doua felii de castravete in zona ochilor. dupa cateva minute le schimbi. important este ca timp de 10 min sa ai felii de castravete pe fata happy Sper ca te-am ajutat.pa-pa! :*

| Andramarina35 a răspuns:

Buna incearca sa dormii mai mult :X:X

| crys4u a răspuns:

Cearcanele le ai de la calculator televizor etc dar cel mai bine e sa te duci sa-ti faci niste analize.aceeasi problema o am si eu dar daca tu ai cearcanele de mica inseamna k asa esti uh si nu poti scapa de ele incearca sa te dai cu un anticearcan bun. sper sa-ti fi fost de ajutor