| LotteCharlotte a întrebat:

Hi :* Cum pot scapa mai repede de cearcane? Am cearcane mari, nu stiu din ce cauza, si sunt oribile. help!
Funda

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Cartofii sunt buni pentru cearcane, taie-i felii si puneti cate o felie pe fiecare ochi si stai 10 minute fa asa in fiecare searawinking

7 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Dormi maai mult, nu sari peste orele de somn niciodta sa nu dormi mai putin decat trebuie, Angel_8399 are dreptate cu ceea ce zice.

| Angel_8399 a răspuns:

Incearca sa nu stai mai mult de ora 10 la calculator seara.trebuie sa ai 9-10 ore de somn pe noapte:*

| LotteCharlotte explică:

Faza cu lingurile congelate nu a mers... :-s
Imi puteti spune din propriile experiente? thinking

| saku970 a răspuns (pentru LotteCharlotte):

Eu am incercat cu cartofi dar au disoarut in jur de 0 saptamana nu mai putin! Oricum nici nu poti avea pretenti mai mari.adica,na, cat de repede sa fie?!

| saku970 a răspuns (pentru saku970):

Oooo,doamne,scuze vroiam sa zic 1 saptamana laughing

| mikidusi a răspuns:

Buna. sper sa te ajute raspunsul meu.pui doua linguri in conghelator timp de 10 minute apoi le aplici pe cearcane timp de inca 10 min, eu cel putin asa scap de aceasta problema.succes