| hadasan a întrebat:

Am niste zgarieturi pe mana cum as putea scapa de ele, m-am zgariat azi la scoala si as vrea sa-mi treaca pana marti sau chiar mai repede, fundita pentru solutii

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Dacă ai în casă o Aloe Vera, taie dintr-o frunză și tamponează cu sucul ei rana.

| deea_7942 a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele, este foarte buna.

| summertime a răspuns:

Incearca cu alifie de galbenele.Gasesti la Plafar. Daca nu iti trec asa, mai bine te-ai duce la un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tetraciclina! Costa 6 lei si ceva e buna pentru. toate ranile! Dar numai daca nu ai alergie la tetraciclina!

| Anya_9876 a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele.

| Dina_8137 a răspuns:

Daca sunt niste zgirieturi mici cred ca pina marti trece si fara remedii