| mihaelutzamy a întrebat:

Am o bratara pe care am dat 15 ron si nu stiam din ce e. E cam usurica, super frumusica dar cand m-am uitat pe ea avea ştanţa 925. Oare sa fie din argint? ce parere aveti? sau sa fie doar suflata cu argint si sa aiba marcaj...astept pareri

6 răspunsuri:
| andreea25_8864 a răspuns:

La 15 roni...nu cred ca e nici de argint nici suflata...

| Annie a răspuns:

Daca ai dat doar 15 lei cel mai posibil este sa fie doar suflata cu argintthinking

| blackporcelain a răspuns:

Nu, nu e de argint deoarece la 15 roni...

| Anname a răspuns:

Eu zic ca este din arginthappy Incearca sa zgari cu ea un perete alb ( foarte putin) si daca lasa urme inseamna ca esta arginthappy

| Maddalinapunct a răspuns:

Am vazut eu la un prieten, ca sa verifice daca e de argint scrie cu ia pe o piatra, daca se scrie e de argint, daca nu e de pleu... sper ca te ajuta astabig grin funda?big grinbig grin

| mihaelutzamy explică:

Este 15 ron dar are stanta... tinichelele au?