| Oanna_Alexis_1985 a întrebat:

Am o intrebare adresata in special fetelor:Voi cum va organizati toate machiajele si cosmeticele? Daca puteti mi-ar placea sa-mi dati si linkuri cu produse cosmetice si farduri ce folositi voi si chiar si linkuri pentru cutii sau organizatoare de machiaje. happy
Merci mult! :*
Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| limonada08 a răspuns:

Cauta pe YouTube. Acolo găsești multe. Scrie make up organization sau desk organization... dar daca ai o masa cu sertare este usor. Iar in privința machiajelor eu folosesc doar produse de buze și creme parfumuri si la fel am luat cateva idei de pe YouTube și am un sertar pentru care am cumpărat niste cosulete și le.am aranjat. big grin

1 răspuns:
| Mikiadi a răspuns:

Timp de inca vreo 2 saptamani, gasesti la chioscuri revista Glamour cu un set complet de machiaj pentru ochi: farduri, creion si mascara. Trusa se inchide ca o carte, foarte practica de luat dupa tine cand calatoresti. Iar pretul e ok - 13 lei. http://www.lirc.ro/revistele-lunii-martie-2015/